Központi telefonszám » (+36) 45 898-021

 A következő hetekben ismét sikeres projektnek lehetnek szemtanúi a település lakói. Elkezdődött Ilk belterületén a térfigyelő kamerák kivitelezése. A szakemberek már jó ideje járják a település utcáit, hogy megtalálják az ideális helyeket a kameráknak. Az engedélyek beszerzésének is sikerült a végére járni, tehát a következő héten megkezdik a villanyoszlopokra való felszerelését. A térfigyelő kamerák az utca képét fogják napi 24.-órában rögzíteni. Kitüntetett figyelmet kapnak a kereszteződések, a játszóterek, a temető és a település bejáratai. Komoly előre lépés ez községünk életében, hiszen a környékünkön csak Ilk település mondhatja el magáról, hogy sikeresen pályázott és az országban az elsők között csatlakozhatott a térfigyelő rendszerek által figyelt településekhez. A biztonság a fő cél. A vandálbiztos kamerák beüzemelése után remélhetőleg elkerülik településünket a betörések, lopások, garázdaságok, rongálások, e mellett biztonságban tudhatjuk szeretteinket a közterületeken, játszótereken. A felvételeket a rendőrök szakemberei fogják folyamatosan elemezni.